K čomu sú skladacie bedničky

Tiež sa tešíte na leto? Ja šialene veľa a ani neviem popísať, ako. Leto je totiž moje najobľúbenejšie obdobie a najradšej by som sa do teplých krajín presťahovala. Keď to píšem a čítam to po sebe, tak sa musím smiať, ale naozaj je tak. Zato zima ma drása nervy a nikdy sa v tomto zimnom období necítim dobre. A predstavte si, že práve v lete ja mám narodeniny. To je, čo? Tento rok mi bude 22 rokov a vôbec tomu nemôžem uveriť. Ten čas tak rýchlo uteká. A na svoju oslavu plánujem urobiť poriadnu párty a pozvať veľa ľudí, aby to so mnou prišli osláviť. Oslavovať budem asi v Českej republike u nás na babicine a dedovo chate. Tam je to na oslavy úplne ideálne.

b

A keď sme tak pri tom, ešte vám poviem, čo všetko na narodeniny plánujem. Plánujem si sama urobiť narodeninovú tortu. Už viem, z čoho presne bude, dnes som trošku experimentovala a urobila takú výbornú jednoduchú nepečenú tortu „na skúšku“. A na to, že som experimentovala a robila som ho úplne prvýkrát, tak sa vydaril na jedničku s hviezdičkou a som za to hrozne rada. A ako som sa zmienila o tej oslave, tak na mojej oslave bude plno pitia a jedla, už sa na to veľmi teším. Chipsy, ovocie a tak ďalej, ktoré priveziem autom na chatu v skladacích bednickach schoellerallibert.com, ktoré sú veľmi veľké a zmestí sa do nich veľa vecí.

b

A tiež sa dajú rozložiť a zložiť, pokiaľ nemáte dostatok priestoru v aute. Takže ak plánujete urobiť obrovskú oslavu ako ja, skladacie debničky si určite kúpte, nebudete ľutovať a budete nadšení, koľko jedla a ovocia sa do nich zmestí. Nad článkom máte odkaz na náš e-shop, kde práve skladacie debničky predávame. Ich cena je nízka a tak si ich môže dovoliť úplne každý, povedala by som, že je to skoro za „babku“. Tak neváhajte a objednávajte si ich, kým sú, rýchlo z nášho e-shopu miznú a vždy sú rýchlo vypredané…

Author: