Jednoduchý začiatok podnikania

Nebaví Vás Vaše momentálne zamestnanie a máte pocit, že by ste mali začať viesť vlastné podnikanie? Možno je tento spôsob života pre Vás ten pravý. Ak máte premyslený podnikateľský plán a ste presvedčení, že to zvládnete, neostáva nič iné, než sa do toho pustiť. V prvom rade Vás čaká založenie vlastnej spoločnosti. Ide o pomerne zložitý proces, ktorý je relatívne časovo náročný. Vy však máte možnosť začať podnikať absolútne jednoducho. Môžete využiť profesionálne služby spoločnosti For One Business, ktoré Vám maximálne uľahčia začiatok novej etapy Vášho života. Venujú sa totiž predaju ready made spoločnostiam.

podnikateľ

To znamená, že spoločnosť For One Business zakladá firmy, ktoré sú ponúkané na predaj ich novým majiteľom. Jedným z nich môžete byť práve Vy. Navštívte webovú stránku www.41business.com a prezrite si aktuálnu ponuku firiem, ktoré sú na predaj. Ponuka firiem je zobrazená prehľadným spôsobom. Pri každej firme je uvedený jej názov, identifikačné číslo organizácie, daňové identifikačné číslo, dátum jej vzniku a popis konkrétnej spoločnosti. Samozrejme ku každej spoločnosti je uvedená aj suma, za ktorú je spoločnosť ponúkaná. Vy si tak môžete v kľude a z pohodlia vlastnej obývačky vybrať firmu, s ktorou vstúpite na podnikateľskú dráhu.

graf

Okrem predaja firmy platca dph Vám spoločnosť For One Business ponúka aj ďalšie užitočné služby, ktoré ako podnikateľ môžete využívať. Ide napríklad o poskytovanie virtuálneho sídla spoločnosti. To je zaujímavé najmä pre začínajúcich podnikateľov. Vďaka virtuálnemu sídlu získate adresu firmy, ktorá nebude totožná s Vašou adresou trvalého bydliska. Keďže nebudete musieť za týmto účelom vlastniť kanceláriu, ušetríte tak množstvo financií, aké by ste museli vyčleniť na nájom kancelárskych priestorov, na ich údržbu a energie. Využívajte moderné služby, ktoré Vám ponúka For One Business a Váš podnikateľský štart bude bezproblémový.

Author: