Užite si nuru masáž naplno

Všetko je energia – keby ste sa zadívali na svoje telo pod mikroskopom, zistíte, že medzi jednotlivými elementárnymi časticami, medzi atómami, elektrónmi a protónmi, je značné množstvo prázdneho miesta. Keby sme natesnali všetky protóny a elektróny na seba, aby tvorili súvislú hmotu, bola by z nás drobná gulička. Naše fyzické telo je teda svojím spôsobom veľká ilúzia, a naše zmyslové orgány ju tiež ako ilúziu vnímajú, avšak čo nikoho neošiali, je energia. Ľudské telo oživuje nesmrteľná energetická bytosť, ktorá vyžaruje energiu okolo seba do priestoru, a niektoré duchovne zrelé bytosti dokážu svoje telo meniť podľa potreby. Podstatné ale je, že táto energia je veľmi príťažlivá, a čím väčšie šťastie človek vyžaruje, tým príťažlivejší je pre svoje okolie.

nuru masáže

Ak teda zájdete na nuru masáž, môžete tu s energiou masérky tiež počítať, a zvláštnosťou nuru masáží je to, že sa vás bude dievča dotýkať čo najväčšou plochou svojho tela. Bude vás svojim spôsobom energeticky objímať a budete si tým pádom energie navzájom vymieňať.

nahé dievča

Výmena energií je v podstate sex, v zásade nezáleží na tom, či zasúvate penis do vagíny alebo nie, dôležitá je telesná blízkosť a predovšetkým nežné dotyky, hladenie a maznanie, pri ktorom sa energia lepšie rozprúdi a dochádza potom k orgastickým zážitkom. Aj keď sa teda s dievčaťom fyzicky nemilujete, a nuru masáže naozaj nie sú o klasickom sexe, napriek tomu sa milujete odovzdávaním energie. A práve pri nuru masáži je energetické pôsobenie najsilnejšie zo všetkých masérskych techník.

Využite teda túto znalosť k nádhernému zážitku, milovať sa s dievčaťom aj bez súčinnosti penisu s vagínou či bez orálneho alebo análneho sexu. Ľuďom takéto mocné sexuálne (energetické) zážitky potom vylepšujú život a dávajú mu aj väčší zmysel. Nuru masáže sú skrátka ďalším krásnym prejavom ľudskej prirodzenosti.

Author: