Eroticky pribeh

Ja vám teraz budem rozprávať jeden príbeh, ktorý nie je vymyslený a skutočne sa stal. A konkrétne ja som v tomto príbehu hrala hlavnú rolu. Takže vám asi hneď dôjde, že som tento príbeh prežila ja. Tak sa pohodlne usaďte a prečítajte si taký mierne erotický príbeh, ktorý vás určite zaujme.

s

Dostávate sex ponuky od kolegov Privatportal?

Vždy som milovala svoju prácu. Bola som na vedúcej pozícii, team leaderka. A práca ma bavila – všetko riadiť, jednoducho som taký vodcovský typ. A po mne pokukoval jeden kolega, ktorému som sa asi páčila. Tiež sa mi páčil, ale stále som si hovorila ako profesionálka, že vzťahy do práce nepatria… Až raz na mňa prehovoril, že ma pozýva na večeru. Bola som celkom dosť prekvapená, pretože by ma v živote nenapadlo, že ma pozve na večeru a bude so mnou chcieť tráviť svoj čas. Doteraz som sa ho snažila brať len ako kolegu, ale akonáhle na mňa prehovoril, úplne sa mi rozbúšilo srdce a podlomila kolená… Bola som priam nadšená z toho, že ma oslovil, aj keď som tomu stále nechcela uveriť. Ale nakoniec som jeho pozvanie prijala a šli sme spoločne na večeru. Pozval ma do drahej luxusnej reštaurácie, čo mi tiež hrozne lichotilo. A rozprávali sme sa.

s

Začali sme sa rozprávať a zrazu sme zistili, že toho máme veľa spoločného. Ja som rozvedená, on bol tiež a nemal to v živote vôbec jednoduché. Fakt mi prišlo, ako keby sme sa poznali roky a to si vôbec nerobím srandu. Úplne ma fascinovalo, ako veľmi toho máme spoločné. A začala som k nemu chovať určité city a sympatie. Samozrejme, že pri večeri to neskončilo… Pozval ma aj k sebe domov a ja som na to kývla. V tej chvíli už som naozaj chcela byť s ním a bolo mi s ním veľmi pekne. A tak sme nakoniec aj skončili v posteli a bolo to jednoducho a jednoducho nádherné. A potom sme sa nakoniec dali dohromady a dnes sme už manželia desať rokov.

Author: